دانلود ، ربات ، جنگ

دیروز، از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۷ اردیبهشت سال ۹۷، دستان دو کمپانی صاحب نام ایرانی در حضور خبرنگاران منتخب رسانه ای در دستان یکدیگر قرار گرفت. نشست مشترک “ایسوس” و “آونگ” در دفتر مرکزی شرکت آونگ، حاوی یک خبر خوب و پرسش و پاسخ رسانه ها بود. دفتر مرکزی ایسوس با دو نماینده به نام های آقایان سعید مسلمی و امیر درودگریان، در کنار آقایان سعید میرسجادی (مدیر فروش بخش شبکه) و عطا لاتریجانی (مدیر بازاریابی) از شرکت آونگ، میزبان و سخنرانان این جلسه بودند.

و اما خبر خوب این جلسه چه بود؟ “ایسوس” همکاری خود را با “آونگ” در زمینه توزیع و پشتیبانی (گارانتی) آغاز کرده و این نخستین تلاش این دو شرکت، با محصولات گروه “روتر-مودم” آغاز گشته است. ایسوس به عنوان یکی از برترین های حال حاضر جهان در این زمینه، زین پس در کنار آونگ به ارائه محصولات خود خواهد پرداخت. آقای سعید میرسجادی با آغاز جلسه، این خبر را به طور رسمی تائید کرده و ادامه داستان را به دیگر عزیزان واگذار کرد. سپس آقای امیر درودگریان، بحث را در کنار معرفی برخی از پتانسیل های ایسوس در بازار های جهانی و داخلی ادامه دادند.

۱۸% از بازار شبکه های آدرس گونه جهان، در اختیار ایسوس قرار دارد. پردازنده های ۴ و ۸ هسته ای، امروزه راه انداز روترهای امروز این شرکت هستند. ایسوس با فناوری های اختصاصی خود، یک قدم از سایر رقبا جلو است و جوایز دریافت شده از رسانه ها، گواه این مسئله است. سپس آقای سعید مسلمی، مدیر روابط عمومی ایسوس، به ارائه نکاتی در زمینه های مهم این برند پرداخته و ASUS را برند نخست تایوان عنوان کردند.

این شرکت برترین و بزرگترین فروشنده در زمینه هایی همچون مادربرد، مانیتورهای گیمینگ، کارت گرافیک و لپ تاپ های هیبریدی (۲ در ۱) است. نام ROG یا همان جمهوری گیمرهای ایسوس، ۱۲ سال پیش بنا شد و این در حالی است که تا آن زمان برخی از رقبا نامگذاری صحیحی را برای جداسازی دانلود ، ربات ، جنگهای خود در نظر نگرفته بودند. ۴۰% از مانیتورهای گیمینگ جهان، به نام ایسوس ثبت شده و ۱۵۰۰ مهندس در بخش R&D ایسوس مشغول به فعالیت هستند. ۳۶۵ جایزه طراحی در سال گذشته به محصولات ایسوس اختصاص یافته و این شرکت را به طور خاصی در نامگذاری، در کنار رقبایی نظیر “اپل” قرار داده است.

مراسم به ارائه برخی از ویژگی های خاص روتر-مودم های ایسوس ادامه یافت. ایسوس به افتضاح بزرگ باج افزارها در سال گذشته کرده! سپس ویژگی های امنیتی نظیر AI Protection از “ترند میکرو” را برای همراهی امنیتی در کنار مودم های این شرکت مثال زد. آنتی ویروس و ضد باج افزار رایگان که روتر-مودم های این شرکت تزریق شده و مانع از ورود هکر و بدافزارها خواهد شد. از جمله دیگر تکنولوژی های ایسوس می توان به فناوری بسیار جالب و مدرن AI Mesh اشاره کرد که یک شبکه گسترده و امن را در منازل و یا محیط کار فراهم ساخت. برای مطالعه بیشتر در این زمینه، به معرفی AI Mesh مراجعه نمائید.

امکان دانلود مستقیم بر روی فلش درایو و ذخیره سازهای اکسترنال، توسط فناوری “دانلود مستر” نیز به خودی خود یک قابلیت حائز اهمیت در محصولات ایسوس به شمار می رود. در ادامه، سوالاتی توسط “خبرنگار دانلود ، ربات ، جنگ مگ” از مدیران هر دو شرکت پرسیده شد که به شرح زیر است:

سوال: آیا آونگ برنامه های ویژه ای برای پشتیبانی خاص از ایسوس در نظر گرفته و یا این برند را از دیگر برندهایی که با آنها در حال فعالیت است، برتر می داند؟

پاسخ: خدمات آونگ برای مشتریان در تمامی سطوح یکسان بوده و تفاوتی ندارد که آنها از کدام شرکت و یا تولید کننده محصول خود را خریداری کرده باشند. اما امکانات اضافی و خاص آونگ نظیر پاسخ دهی بسیار سریع به خدمات دهی تا ۱۲ ساعت، بازگشت محصول به صورت رایگان پس از تعمیر، سرویس سوپر پلاس آونگ و پشتیبانی از مشتریان VIP، برای برند ایسوس اعمال خواهد شد.

سوال: خدمات گارانتی برای مودم-روترهای ایسوس چه مدت است؟

پاسخ: خدمات پس از فروش بدون در نظر گرفتن ویژگی های خاص که در اوایل دوره ارائه می گردد، ۳ سال است.

سوال: آیا در آینده امکان افزوده شدن محصولات بیشتر و به واقع بالا گرفتن همکاری بین دو شرکت با گارانتی دانلود ، ربات ، جنگ و محصولات دیگر وجود دارد؟

پاسخ: بله؛ ابه طور حتم این یک شروع تازه است که و ایسوس موارد بیشتری را در دست بررسی دارد. آونگ یک پرچمدار گارانتی در کشور بوده و این مسئله می توان دلیل مناسبی برای افزایش همکاری بین این دو کمپانی باشد.

در پایان از مدیران و برگزار کنندگان این نشست تشکر کرده و همکاری دو کمپانی صاحب نام آونگ و ایسوس را به فال نیک میگیریم. “مجموعه دانلود ، ربات ، جنگ مگ” برای این عزیزان آرزون پیروزهای پی در پی و سرازیر شدن انرژی های مثبت را دارد.