دانلود ، ربات ، جنگ

اسنشال فونی که اندی رابین با طراحی خیره کننده و مشخصات قابل رقابت با بهترین گوشی های اندرویدی بازار ساخته و وارد بازار کرده بود، قرار بود جایگزین گوشی هایی مانند آیفون و پرچمداران پرفروش اندرویدی شود و این شرکت موفق شده بود تا سرمایه گذاران بسیاری را به آینده درخشان خود متقاعد کند. اگرچه به نظر میرسد که مردم علاقه چندانی به خرید این گوشی ها ندارند و این می تواند دلیل اصلی تصمیم این شرکت برای کاهش ۲۰۰ دلاری قیمت گوشی باشد.

در پستی که به تازگی در وبلاگ شرکت اسنشال فون منتشر شده است، این گونه ذکر شده است که:  “ما میخواهیم امکان تجربه استفاده و تعامل با برندمان را برای شما آسان تر کنیم. بنابراین از امروز گوشی های اسنشال فون را در سایتمان با قیمت ۴۹۹ دلار ارائه خواهیم داد.”

واضح است که اسنشال در فروش گوشی های خود با مشکل مواجه شده است. البته این شرکت هیچ آمار مشخصی در خصوص فروش اولین گوشی هوشمند خود منتشر نکرده است. اما طبق گزارش Baystreet Research تنها ۵۰۰۰ دستگاه از این گوشی در ۲ هفته اول عرضه به بازار در ایالات متحده به فروش رفته است. جالب است بدانید که این شرکت حتی در مقوله رقابت تبلیغاتی نیز دچار بحران می باشد. زیرا در مطلبی دیگر عنوان کرده است که: “ما می توانستیم کمپین تبلیغاتی تلویزیونی بزرگی برای جلب توجه شما راه اندازی کنیم، اما اینطور فکر میکنیم که آسانتر کردن دسترسی به محصولات ما برای مشتریان، روش بهتری برای شناخت ماست.”

اگرچه شاید راه اندازی کمپین بزرگ تبلیغات تلویزیونی برای گوشی اندرویدی که گلکسی یا پیکسل نیست، چندان کار عاقلانه ای به نظر نیاید. اگر از خریداران اسنشال فون ۶۹۹ دلاری باشید، این شرکت حواله ۲۰۰ دلاری به شما خواهد داد که می توان از آن برای خرید دیگر محصولات اسنشال فون استفاده کنید.