دانلود ، ربات ، جنگ

کنفرانس شب گذشته یوبی سافت در E3 2018 به اندازه کنفرانس مایکروسافت شلوغ و پر از عنوان های جدید نبود. اما ۳ بازی اصلی معرفی شده در این برنامه ویژه به تنهایی قادر به تولید یک موج بسیار بزرگ خبری به نفع این شرکت هستند. تقریبا تمامی اخبار صبح امروز تا پیش از آغاز طوفانی کنفرانس سونی به نسخه جدید Assassin’s Creed اختصاص داشت که اولین تریلر رسمی و گیم پلی هشت دقیقه ای آن با نام Odyssey علاقمندان به این مجموعه را به شدت به وجد آورد. اما یوبی سافت دو معرفی ویژه دیگر را نیز در برنامه خود داشت که اختصاص داشتند به تریلر جدیدی از بازی Beyond Good and Evil 2 که از سال گذشته و کنفرانس E3 2017 خبر تایید ساخت آن منتشر شد و همچنین یک گیم پلی کوتاه از عنوان جدید مجموعه تام کلنسی یعنی The Division 2. در ادامه می توانید این تریلرها را مشاهده کنید.

تریلر بازی Beyond Good and Evil 2

تا به حال تنها دو تریلر سینمایی از نسخه دوم بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر شده که نشان می دهد استودیوی بازی سازی هنوز نتوانسته زمان دقیقی برای عرضه نسخه نهایی به بازار تعیین کند. با این حال گیمرهای قدیمی همچنان امیدوارند در سال ۲۰۱۹ بار دیگر این عنوان پر طرفدار قدیمی را ملاقات کنند.

گیم پلی بازی The Division 2

اما درباره بازی The Division 2 شرایط کمی متفاوت است. یوبی سافت رسما اعلام کرد طرفداران سری بازی های تام کلنسی می توانند در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۱۹ شاهد انتشار نسخه نهایی بازی باشند. یوبی سافت در سال اول سه بسته الحاقی برای The Division 2 در نظر گرفته است که همگی برای گیمرها رایگان خواهند بود. همچنین امکان اجرای چند نفره بازی با حضور تا ۸ بازیکن نیز فراهم شده که می تواند به جذابیت های بخش Multiplayer آن بیفزاید.