دانلود ، ربات ، جنگ

آخرین چیزی که گوگل در وضعیت فعلی به آن نیاز داشت، مشکل صفحه نمایش Pixel 2 XL بود. حالا صاحبان هر دو گوشی جدید گوگل، پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL اعتراض خود را در خصوص نمایشگرهای این گوشی ها به گوش شرکت گوگل، الجی و HTC رسانده اند. مشکل جدیدی که پیکسل ۲ XL به آن دچار شده اینست که صفحه نمایش زمانی که گوشی آنلاک است، فلش میزند. این درحالیست که کمی قبل تر مشخص شد این گوشی از مشکل سوختگی پیسکل رنج میبرد، یعنی زمانی که نمایشگر چیز جدیدی را نشان میدهد، تصویر قدیمی تا حدودی بر روی صفحه قابل مشاهده است.

در ویدئویی که توسط یکی از صاحبان پیکسل ۲ XL گرفته شده است، نشان میدهد که چگونه صفحه نمایش قبل از روشن شدن، چشمک میزند. ریستارت کردن گوشی، ممکن است این مشکل را حل کند، اما خیلی زود دوباره این مشکل باز میگردد. جالب اینجاست که راه های جدی تر مانند قرار دادن گوشی در حالت Safe Mode و یا برگرداندن به تنظیمات کارخانه نیز این مشکل را حل نکرده است، اما عده ای گزارش داده اند که با خاموش کردن تنظیمات ambient display این مشکل برطرف شده است.

به نظر میرسد که مشکلات پیکسل های گوگل روز به روز بیشتر می شوند. علاوه بر مشکلات نمایشگر این گوشی ها، کاربران دیگری اعلام کرده اند که در هنگام مکالمه تلفنی و استفاده از دستیار دیجیتال گوگل، میکروفون گوشی به طور ناگهانی از کار می افتد. باید دید که گوگل در خصوص مشکلات پیش آمده پیرامون گوشی های خود چه عکس العملی از خود نشان خواهد داد و آیا باز هم به وعده آپدیت نرم افزاری بسنده خواهد کرد.