دانلود ، ربات ، جنگ

برخی از کاربران گلکسی نوت ۸ سامسونگ گزارش داده اند که گوشی آنها پس از آنکه باتری به طور کلی خالی شده و به ۰ درصد رسیده است، دیگر روشن نمی شود و حتی شارژ هم نمی شود. خبر خوب اینست که سامسونگ از این ماجرا آگاه است و گوشی هایی که این مشکل برای آنها پیش آمده را مورد به مورد تعویض کرده است. اما اینکه چرا و چگونه این مشکل برای گوشی های گلکسی نوت ۸ پیش آمده هنوز به طور دقیق مشخص نیست.

کاربران اعلام کرده اند که گلکسی نوت ۸ آنها پس از آنکه شارژ گوشی به ۰ درصد میرسد، خاموش شده و امکان شارژ مجدد و روشن شدن آنها وجود ندارد. استفاده از کابل ها و شارژرهای متفاوت هم این موضوع را حل نکرده است و این نشان میدهد که مشکل از شارژر گوشی ها نبوده است. در انجمن های سامسونگ در ایالات متحده، به کاربرانی که این مشکل برای آنها پیش آمده توصیه شده است که گوشی های خود را که دارای گارانتی هستند برای تعویض به نمایندگی های سامسونگ ببرند.

به نظر میرسد که گوشی های نوت ۸ در اپراتورهای مختلف در کشور آمریکا دچار این مشکل شده اند. اگرچه این کمپانی کره ای تاکنون هیچ اظهار نظری در خصوص مشکل به وجود آمده نکرده است، اما می توان امیدوار بود که مشکل روشن نشدن گوشی های نوت ۸ پس از تخلیه کامل شارژ تنها مختص به دستگاههایی با اسنپدراگون ۸۳۵ است. البته اگر شما از کاربران گوشی گلکسی نوت ۸ هستید به شما توصیه می کنیم تا زمان مشخص شدن دلیل این مشکل گوشی خود را در حد استانداردی از شارژ نگه دارید.

پس از مشکلی که سال پیش برای گوشی های گلکسی نوت ۷ سامسونگ پیش آمد، انتظار میرفت که نسل بعدی این گوشی دیگر دچار اتفاقات اینچنینی نشود. با وجود اینکه این مشکل به اندازه آتش گرفتن باتری گلکسی نوت ۷ بحرانی نیست و شرکت گوشی های عیب دار را تعویض می کند، با این حال یک مشکل جدی است.