دانلود ، ربات ، جنگ

همانطور که می دانید، دانلود ، ربات ، جنگهایی که برای کاربردهای “نظامی” تولید می شوند، با موارد ساده و دیگر کاربردها، متفاوت است. در همین راستا، شرکت Sparton اقدام به معرفی یک مانیتور یا نمایشگر مخصوص کاربردهای نظامی کرده است که دارای مولفه و مشخصات فنی سطح بالایی است. این محصول با نام ۴k24N به صورت هایی Rack/Console مورد استفاده قرار گرفته و از دقت ۴K یا ۲۱۶۰×۳۸۴۰ پیکسل پشتیبانی می کند.

این نمایشگر حرفه ای، دارای قابلیت های بسیار برای کاربردهای نظامی است که از جمله آنها می توان به عدم نفوذ مایعات و آب، مقاومت در برابر شوک، ضربه، گرد و غبار و غیره… است. برای این منظور، گواهی های استاندارد MIL-STD-810G، MIL-S-901D، MIL-STD-167-1A و MIL-STD-461F را به همراه دارد. درگاه های ارتباطی این مانیتور شامل Display Port, VGA, DVI و HDMI است.

نمایشگر لمسی ۴k24N از نوع PCAP بوده و این شرکت تائید کرده است که خط تولید خود را از ۱۰ اینچ تا ۶۵ اینچ گسترش خواهد یافت. ۴k24N نور مورد نیاز خود را از طریق LED ها تامین می کند. این شرکت سابقه ای طولانی و درخشان را در زمینه تولید نمایشگرهای نظامی داراست. این نمایشگر برای ناو های جنگی، ناو شکن، ناوهای فرماندهی و به طور کلی کشتی های جنگی و نیروی های نظامی دیگر توصیه شده است.