دانلود ، ربات ، جنگ

نوکیا با وجود غیب چند ساله ای که در دنیای موبایل داشت، همچنان یکی از برندهای محبوب این صنعت به حساب می آید و طرفداران خاص خود را دارد. با شروع نمایشگاه CES انتظار میرفت که HMD گوشی برای عرضه در این نمایشگاه داشته باشد، اما پس از آنکه این مراسم بدون معرفی محصولی از نوکیا به پایان رسید، همه نگاه ها به کنگره جهانی موبایل است. خبر خوب اینست که بله، نوکیا قرار است حضور پرشوری در MWC امسال دارد.

یوهو سارویکاس، مدیر ارشد محصولات کمپانی HMD که مسوولیت ساخت گوشی های هوشمند اندوریدی نوکیا را بر عهده دارد، اخیراً در صفحه توئیتر خود اعلام کرده که به شدت درگیر آماده سازی برای رویداد پیش رو هستند. او امروز گفت:

به خاطر سکوت این چند وقت شرمند. درگیر برنامه ریزی برای  #MWC2018 هستیم. منتظر یک اتفاق بی نظیر باشید.

گوشی های نوکیایی که انتظار میرود در فوریه آنها را MWC امسال ببینیم گوشی های نوکیا۴، نسخه ۲۰۱۸ گوشی نوکیا ۶، نوکیا ۷ و نسخه ۴G نوکیا ۳۳۱۰  می باشد. از طرف دیگر شایعاتی در خصوص معرفی پرچمداران آینده نوکیا یعنی نوکیا ۸ سال ۲۰۱۸ و نوکیا ۹ نیز به گوش میرسد.

سال گذشته در کنگره جهانی موبایل HMD از گوشی های اقتصادی خود، نوکیا ۳، نوکیا ۵ و نوکیا رونمایی کرد. علاوه بر این سه گوشی، نسخه ۲G نوکیا ۳۳۱۰ نیز در همان مراسم معرفی شد. مراسم سال ۲۰۱۷ اولین حضور HMD و معرفی گوشی های نوکیا بود و بسیاری از طرفداران خوشحال بودند که دوباره می توانند برند نوکیا را در بازار مشاهده کنند. حالا باید ببینیم که این شرکت فنلاندی برای رویداد امسال بارسلونا چه برنامه هیجان انگیزی در نظر گرفته است و چگونه طبق ادعای خودشان طرفداران را شگفت زده خواهد کرد. MWC از تاریخ هفتم تا دهم اسفند در بارسلونای اسپانیا برگزار خواهد شد.