دانلود ، ربات ، جنگ

پیش از گفته میشد که HMD قصد دارد در تاریخ ۱۹ ژانویه در رویدادی یکی از گوشی های خود را معرفی کند، اما امروز مشخص شد که تنها سه روز دیگر به زمان معرفی نوکیا ۶ سال ۲۰۱۸ باقی مانده است و این گوشی جمعه، ۵ ژانویه معرفی خواهد شد. میان رده آینده نوکیا تقریباً هیچ نقطه مبهمی برای طرفداران خود ندارد، چرا که پیش از این رگولاتوری چینی TEENA تمام مشخصات و حتی تاریخ احتمالی معرفی آن را منتشر کرده بود.

امروز نوکیا در شبکه اجتماعی Weibo پوستر زیر را منتشر کرد که نشان میدهد نوکیا ۶ قبل از نیمه ماه ژانویه و در آخر هفته معرفی خواهد شد. همانطور که اطلاع دارید، HMD گوشی های نوکیا را قبل از عرضه در بازار جهانی، در چین رونمایی میکند. این حرکت به ما یک ایده بسیار خوبی میدهد که در ماه های آینده باید انتظار چه گوشی ای را در بازار داشته باشیم. سال گذشته HMD نوکیا ۶ را در ماه فوریه در MWC معرفی کرد و اگر تاریخ تکرار شود، باید در نمایشگاه MWC 2018 باید منتظر عرضه جهانی این گوشی باشیم.

طبق اطلاعات منتشر شده نوکیا ۶ سال ۲۰۱۸ دارای یک نمایشگر ۵٫۵ اینچی با نسبت تصویر ۱۶:۹ خواهد بود. چیپ ست اسنپدراگون ۶۳۰ با ۴ گیگابایت رم و ۳۲/۶۴ گیگابایت حافظه داخلی همراه خواهد شد. همچنین گفته می شود باتری این گوشی ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعت و دوربین اصلی این گوشی ۱۶ مگاپیکسلی می باشد.