دانلود ، ربات ، جنگ

((با توجه به ایمیل های شما عزیزان و پیام هایی که در زمینه انتخاب قطعات به بخش های گوناگون وب سایت ارسال می نمائید، برآن شدیم تا در چند قسمت به معرفی برترین قطعات دانلود ، ربات ، جنگی بپردازیم که می توان در این وضعیت تهیه کرده و نهایت عملکرد را به نسبت هزینه پرداختی دریافت نمائیم. به خوبی می دانیم که این افزایش قیمت دلار باعث شده است تا هزینه های پرداختی بسیار بالاتر از ارزش قطعات باشد؛ اما می دانیم که چاره ای وجود نداشته و به اجبار باید با این وضعیت ساخت!))

مشاوره های خرید فوق، برای کاربرانی با درآمد متوسط طراحی شده و اینبار به سراغ مادربرد خواهیم رفت. در این وضعیت بازار، کدام مادربردها از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند؟ پیشنهاد ما برای قشر میانه جامعه از نظر درآمد، در یک جمله خلاصه می گردد: پیشنهاد ما این است که با خرید یک مادربرد نه چندان گران قیمت در این وضعیت، بخش اعظم هزینه را برای بخش های پردازشی نظیر CPU و کارت گرافیک کنار بگذارید.

مادربردی برای اجرای بازی های روز، سیستم های خانگی و … از پلتفرم اینتل

پردازنده های نسل هشتم (CoffeeLake) به تازگی معرفی شده و نیت اصلی آن است که آنها جایگزین نسل هفتم (KabyLake) شوند؛ اما با توجه به این مسئله که قیمت آنها به دلیل تعداد هسته های بیشتر، بالاتر از مدل های نسل هفتم است، شاهد هنوز هم بتوان نسل هفتم اینتل را به عنوان یک پلتفرم پردازشی خوش قیمت و کارآمد انتخاب کرد. مادربردهای پیشنهادی ما برای این انتخاب در جدول زیر لیست شده اند:

مادربرد نسل هفتم با سوکت LGA 1151

محدوده قیمت

MSI B250 GAMING M3

۵۷۵ هزار تومان

MSI B250M PRO-VH

۴۰۰ هزار تومان

MSI B250M GAMING PRO

۴۹۰ هزار تومان به همراه یک ماوس گیمینگ هدیه

Asus PRIME B250M-K

۴۸۰ هزار تومان

BIOSTAR B250GT5

۴۴۰ هزار تومان

 

و اما اگر خواهان خرید از پلتفرم نسل هشتم (کافی لیک) بوده و مادربردهای آن را برای این شرایط کنونی بازار انتخاب کرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم که تا ورود کامل مدل هایی که از چیپست های میان رده نظیر B360 استفاده می کنند، کمی صبر کنید.

نکته:

دوستان و عزیزان، این مطلب برای آن دسته از خوانندگانی است که خواهان خرید سیستم در شرایط کنونی هستند. دیگر موارد حاشیه ای ربطی به وب سایت “دانلود ، ربات ، جنگ” نخواهد داشت.

نکته:

این مشاوره خرید، بر این اساس تنظیم شده است که بتوان با بودجه متوسط، بخش اعظم هزینه را به پلتفرم های پردازشی اختصاص داد؛ از جمله CPU و کارت گرافیک.

نکته:

در مطالب دیگر، به پلتفرم های AMD و دانلود ، ربات ، جنگهای دیگر خواهیم پرداخت.