دانلود ، ربات ، جنگ

مانیتورهای پرتابل یا قابل حمل چندان در بازار ایران شناخته شده نیستند اما کاربردهای آنها در سایر نقاط جهان به قوت خود باقی است؛ کمپانی AOC به تازگی یک مانیتور قابل حمل و پیشرفته را به محصولات خود افزوده است که با نام AOC I1601FWUX شناخته می شود. این مانیتور از اینترفیس USB-C برای اتصال به انواع ادوات موجود استفاده کرده و علاوه بر پوشش ضد خش که یک کاور ساده اما کارآمد است، دارای یک پایه برای استفاده های آنی و سریع است.

این مانیتور در سایز ۱۵٫۶ اینچ، از یک پنل IPS با دقت FHD استفاده می کند که نیروی مورد نیاز خود را نیز از درگاه USB-C تامین می کند. زاویه دید این مانیتور از هر سو ۱۶۰ درجه است که برای یک مدل قابل حمل، رقم مناسب اما نه چندان بالا است. مانیتور I1601FWUX دارای شدت نور حداکثر ۲۲۰ نیت است که کار با محصول را در نور نسبتا زیاد نیز ممکن می سازد.

این محصول با وزن ۸۰۰ گرم، ۸٫۵ میلی متر ضخامت داشته و حمل نقل آن مانند یک کیف باریک، ساده است. این مانیتور از فناوری کاهنده نورهای آبی مزاحم (AOC Low Blue Light) بهره برده و زمان پاسخ به فرکانس آن نیز ۵ میلی ثانیه است که حتی برای انجام بازی و تماشای فیلم نیز مناسب خواهد بود. AOC مانیتور I1601FWUX را با قیمت ۲۰۰ پوند از ماه مه روانه بازارهای جهانی خواهد کرد.